2.−6. oktoobrini toimub traditsiooniline ettevõtlusnädal, mis on suurim üle-eestiline ettevõtlusüritus. Narva kolledžis räägitakse sel nädalal nii tulevikutehastest kui ka noorte kaasamisest rohepöörde elluviimisse. Narva ärikonverentsil arutletakse, millised on õiglase üleminekuga seotud ülesanded haridusvaldkonnas.
3. oktoobril annavad Tartu Ülikooli arvutiteaduse ja tehnoloogia instituudi õppejõud ja teadlased kolledžis koolituse „Tehnoloogiad tulevikutehastes“. Robootika kaasprofessor Karl Kruusamäe teeb koolitusel ülevaate projektide Tööstus 5.0 ja Tööstus 4.0 tehnoloogiatest tulevikutehastes. Samal teemal kaitsti kevadel Narva kolledžis ka ettevõtluse ja tehnoloogia juhtimise õppekava lõputöö „Eritellimusmööblit tootva ettevõtte Sisustuskoda OÜ Tööstus 4.0 kontseptsiooni rakendamine“, mida juhendas kolledži ettevõtluse nooremlektor Harald Kitzmann.
4. oktoobril toimub kolledži suures auditooriumis Narva ärikonverents „Üheskoos saame hakkama“, kus ettevõtjatel on võimalik saada eelkonsultatsiooni õiglase ülemineku fondi vahenditest raha taotlemise ja omafinantseeringu kohta. Õiglase üleminekuga seotud ülesandeid hariduse vallas tutvustavad konverentsil Tartu Ülikooli Narva kolledži direktor Indrek Reimand, Tallinna Tehnikaülikooli Virumaa kolledži direktor Mare Roosileht, Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse direktor Mati Lukas ja Töötukassa Ida-Virumaa osakonna juhataja Anneki Teelahk.
5.−6. oktoobril on võimalik kolledžis ühiselt vaadata Baltikumi suurima kestlikkusteemalise festivali Impact Day ülekannet. Vaadata võib kogu kahepäevast festivali, aga valida võib ka endale meelepärased hetked, mida koos nautida.
6. oktoobril toimub kolledžis Ida-Virumaa noorte rohepöörde elluviimise ideekonkurss. Selle eesmärk on kutsuda noori kaasa mõtlema, kuidas piirkonnas rohepööret ellu viia. Konkursi korraldavad Ida-Viru Ettevõtluskeskus, Tartu Ülikooli Johann Skytte poliitikauuringute instituut ja Tartu Ülikooli Narva kolledž.
Ettevõtlusnädal kutsuti ellu 2006. aastal selleks, et toetada ettevõtlikku mõtlemist ja julgustada alustamist ettevõtlusega. Ettevõtlusnädalat korraldavad maakondlikud arenduskeskused ja see toimub kõigis 15 maakonnas.
Üritustel pildistatakse ja filmitakse ning materjali kasutatakse Narva kolledži veebilehel ja sotsiaalmeedias ürituse reklaamimiseks.