Üliõpilaselu

Narva tudengielu on nii eriline, et seda ei saa paari sõnaga kirjeldada. Parem on ise seda kogema tulla.

Oleme ainulaadsed kasvõi sellepärast, et Eestis tähistavad tatjana- ehk tudengipäeva vaid Narva kolledži üliõpilased. Sel päeval saab iga esmakursuslane proovida traditsioonilist teadmiste kokteili, läbib rasked katsed ja saab endale kauaoodatud tekli.

Narva kolledžil on üliõpilasesindus, kelle tegevuse hulka kuulub nii tudengite mitmekülgne toetamine kui ka põnevate ürituste korraldamine. Siin toimub palju üliõpilas- ja teaduskonverentse ning haridusvaldkonnaga seotud üritusi, kus on võimalik tutvuda tulevaste kolleegidega teistest linnadest ja riikidest.

Tudengielu täiendavad meie majas eri sihtrühmadele mõeldud üritused: põnevad filmiõhtud ja loengud, kontserdid, näitused, festivalid jne. Tudengid saavad alati neist osa võtta kas kaaskorraldajana, vabatahtliku abilisena või osalejana.  

Seega on Narvas olemas kõik võimalused selleks, et sinu tulevane tudengielu oleks täpselt nii rikkalik ja huvitav, kui sa ise seda soovid.
 

Üliõpilasesindus

Meie oleme Tartu Ülikooli Narva kolledži üliõpilasesindus. Meie oleme siin, et seista Narva kolledži üliõpilaste huvide ja vajaduste eest ning kaitsta nende õigusi. Lisaks esindame Narva kolledžit suurtel Tartu Ülikooli üliõpilasesinduse üritustel ja üliõpilasi kolledži nõukogus.

Me kõik tahame, et meie ülikooliaeg kujuneks meeldejäävaks. Saame seda koos teha. Kui Sul on muresid, rõõme või ettepanekuid, kuidas teha ülikoolielu põnevamaks, siis otsi meid üles. Meiega saad ühendust all märgitud kontaktidel või ruumist 314. Kui soovid aga hoopis ise panustada ülikooliellu, siis tule üliõpilasesinduse vabatahtlikuks. Võta meiega ühendust ja anna oma soovist teada.

Teeme koos ülikooli paremaks.

Merilin Miks

Image

esimees
noorsootöö (BA), II kursus
merilin.miks@ut.ee

Marina Leštšenko

Image

aseesimees
keeled ja mitmekeelsus koolis (BA), II kursus
marina.lestsenko@ut.ee

Dmitrii Filkin

Image

aseesimees
keeled ja mitmekeelsus koolis (BA), I kursus
dmitrii.filkin@ut.ee  

 

Tagasi õppimise avalehele

#kultuur #õppimine
Tammsaare teosed

Tammsaare loomingu võistulugemine arendab Ida-Virumaa noorte eesti keele oskust

#õppimine
Lilled vaasis

Kolledži lõpuaktus toimub 20. juunil

#õppimine #õpetamine
Kutseala kogukonna avaüritus

Noorsootöö kutseala kogukond alustas neljandat hooaega