Üliõpilaselu

Narva tudengielu on nii eriline, et seda ei saa paari sõnaga kirjeldada. Parem on ise seda kogema tulla.

Oleme ainulaadsed kasvõi sellepärast, et Eestis tähistavad tatjana- ehk tudengipäeva vaid Narva kolledži üliõpilased. Sel päeval saab iga esmakursuslane proovida traditsioonilist teadmiste kokteili, läbib rasked katsed ja saab endale kauaoodatud tekli.

Narva kolledžil on üliõpilasesindus, kelle tegevuse hulka kuulub nii tudengite mitmekülgne toetamine kui ka põnevate ürituste korraldamine. Siin toimub palju üliõpilas- ja teaduskonverentse ning haridusvaldkonnaga seotud üritusi, kus on võimalik tutvuda tulevaste kolleegidega teistest linnadest ja riikidest.

Tudengielu täiendavad meie majas eri sihtrühmadele mõeldud üritused: põnevad filmiõhtud ja loengud, kontserdid, näitused, festivalid jne. Tudengid saavad alati neist osa võtta kas kaaskorraldajana, vabatahtliku abilisena või osalejana.  

Seega on Narvas olemas kõik võimalused selleks, et sinu tulevane tudengielu oleks täpselt nii rikkalik ja huvitav, kui sa ise seda soovid.
 

Üliõpilasesindus

Meie oleme Tartu Ülikooli Narva kolledži üliõpilasesindus. Meie oleme siin, et seista Narva kolledži üliõpilaste huvide ja vajaduste eest ning kaitsta nende õigusi. Lisaks esindame Narva kolledžit suurtel Tartu Ülikooli üliõpilasesinduse üritustel ja üliõpilasi kolledži nõukogus.

Me kõik tahame, et meie ülikooliaeg kujuneks meeldejäävaks. Saame seda koos teha. Kui Sul on muresid, rõõme või ettepanekuid, kuidas teha ülikoolielu põnevamaks, siis otsi meid üles. Meiega saad ühendust all märgitud kontaktidel või ruumist 314. Kui soovid aga hoopis ise panustada ülikooliellu, siis tule üliõpilasesinduse vabatahtlikuks. Võta meiega ühendust ja anna oma soovist teada.

Teeme koos ülikooli paremaks.

Inga Kaup

Image
Tartu Ülikooli Narva kolledži üliõpilane

esimees
keeled ja mitmekeelsus koolis (BA), 2. aasta
inga.kaup@ut.ee
 

Aleksander Kaznikov
aseesimees
noorsootöö (BA), 1. aasta
aleksander.kaznikov@ut.ee

Vladlen Pokrova

Image
Tartu Ülikooli Narva kolledži üliõpilane

aseesimees
noorsootöö (BA), 2. aasta
vladlen.pokrova@ut.ee

 

 

Tartu Ülikooli Narva kolledži üliõpilased

Lõputööde kaitsmiste ajakava

Foto on dekoratiivne

Tudengid õpetasid lastele, kuidas internetis turvaliselt tegutseda

Foto on dekoratiivne

Narva kolledži üliõpilased olid keelepraktikal Pärnumaal