Autor:
Andero Kalju

Juhtimiskool

Narva kolledži juhtimiskool koondab Ida-Viru piirkonna juhte ja juhtimishuvilisi, kellel on võimalus kord kuus kohtuda, saada uusi teadmisi ja omavahel suhelda. See ei ole uus idee, Narva juhtimisklubi tegutses ka 10 aastat tagasi.

Juhtimiskooli kohtumised toimuvad eesti keeles ja osalejatele tasuta. 
 

KERSTI KALJULAID

Meil on väga kahju, kuid selgus, et president Kaljulaidil ei õnnestu ootamatute kohustuste tõttu 27. mail Narva juhtimiskooli kohtumisele tulla. Me peame seekord kohtumise ära jätma, kuid loodame, et meil õnnestub kutsuda president Narva uuesti sügisel.

Kersti Kaljulaid oli Eesti Vabariigi president aastatel 2016-2021. Oma ametiajal oli president Kaljulaid aktiivne nii kodumaal kui rahvusvahelisel areenil. 2021. aasta suvel nimetas ÜRO peasekretär António Guterres president Kaljulaidi järgmiseks kaheks aastaks enda üleilmseks eestkõnelejaks maailma naiste, laste ja noorukite tervise ja heaolu teemadel. President Kaljulaid oli ka esimene eestlane, kelle mainekas ajakiri Forbes valis 100 maailma mõjukaima naise hulka.

Kersti Kaljulaidist on kujunenud hinnatud kõneleja erinevatel kõrgetasemelistel foorumitel nii digi-, julgeoleku-, välispoliitika teemadel kui laiemalt ühiskondlike muutuste mõtestaja ja analüüsijana.

 

KADRI UKRAINSKI

Kuidas teha innovatsiooni, kui keegi ei taha ja raha ka ei ole

kuupäev täpsustub

Kadri Ukrainski uurimisvaldkond on teadus- ja innovatsioonipoliitika. Ta on toetanud oma uuringutega teaduspoliitika kujundamist nii Eestis kui ka rahvusvahelistes organisatsioonides ja avaldanud üle 80 teaduspublikatsiooni ja uuringuraporti.

Kui soovite infot järgmiste kohtumiste ja esinejate kohta, siis palun jätke meile oma kontaktid.

 

Toimunud kohtumised

5. märtsil kell 15 Narva kolledži auditooriumis 215

Juko-Mart Kõlar on Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia direktor, ettevõtluse ja juhtimise lektor ning loovettevõtluse eestvedaja. Ta annab eri ülikoolides ja ettevõtlusprogrammides loenguid ja praktilisi töötubasid loovettevõtluse, meeskondade juhtimise, äriideede mudeldamise ja innovatsiooni teemal. Kõlari doktoritöö käsitles digitaliseerimise mõju muusikatööstusele ning ta on Eesti suurima muusika voogedastusplatformi Fairmus kaasasutaja. 2024. aasta juunikuus ilmub tema esimene raamat „Oma elu juht“, kus Kõlar annab ülevaate enesejuhtimise peamistest teemadest. 

Image
Foto on dekoratiivne