Autor:
Tartu Ülikooli Narva kolledž

Tutvu üliõpilaselu ja õppimisvõimalustega

Gümnaasiumi lõpp ja karjäärivaliku tegemine on tihtipeale üks stressirohkemaid aegu noore inimese elus. Selleks et oleks kergem otsustada, oleme sinu jaoks siia kogunud kõik viisid, kuidas saad juba enne õpingute algust Tartu Ülikooli Narva kolledžiga tutvuda.

Kuidas leida sobiv eriala ja mille põhjal teha valikuid? Otsust mõjutavaid tegureid on terve hulk ja endale sobivaima leidmine ei pruugi alati olla lihtne.

Tutvu meie õppekavadega

 

Õppimisvõimaluste tutvustamine koolidele

Korraldame koolidele vastuvõtutingimusi ja õppimisvõimalusi tutvustavaid infotunde. Kutsuge meid kooli kohapeale esinema või tulge meile külla. Meie programmijuhid annavad ülevaate õppetööst ja üliõpilased räägivad enda vahetust õpikogemusest. Soovi korral saame korraldade lühikese praktikumi ja meile külla tulles näitame kindlasti ka oma uhket õppehoonet. 

 

Sisseastumise infotunnid

18.-20. aprillil 2023 toimuvad kolledžis sisseastumise infotunnid, kus tutvustame kolledži õppekavu, vastuvõtutingimusi ja õppetöö korraldust.

Loe lähemalt

 

Tule tudengivarjuks!

Kas oled mõelnud, milline tulevik ootab sind Tartu Ülikoolis, mida kujutavad endast erialased loengud ja praktikumid, kus ja kuidas veedab tudeng oma vaba aega ning kas eriala, mida oled kaalunud, üldse sobib sulle? Ära kahtle, vaid tule ja vaata oma silmaga, mis kolledžis toimub.

Tudengivarju projekti käigus veedavad tudeng ja tema erialast huvitatud õpilane või üliõpilane koos ühe päeva, et tulevane sisseastuja saaks ettekujutuse selle eriala õppetööst ja tudengielust ülikoolis.

Uuri lähemalt

 

Virtuaalne majatuur

Oleme loonud võimaluse osaleda kolledži majatuuril, et saaksid juba enne õppima asumist tutvuda oma tulevase õpikeskkonnaga.

 

Tulevase tudengi jaoks tähtsad üritused

Õppeaasta jooksul korraldame mitmeid üritusi, kus räägime ülikooli astumisest ja erialavaliku tegemisest ning jagame nõuandeid edukaks kandideerimiseks.

 

Teadusnädal Narvas

Ida-Virumaa tudengipäevad

Lahtiste uste päev Tartus

#õppimine #sisseastumine
Õpetajakoolitust alustavate üliõpilaste erialastipendium tõuseb 400 euroni.

Uuel õppeaastal õpetajakoolitust alustavate üliõpilaste erialastipendium tõuseb 400 euroni

#kooliõpilasele #kultuur
Näitlejad laval

Kevadsemestri viimasesse kirjandusklubissse tulevad külla Miksteatri näitlejad

#sisseastumine
Tartu Ülikooli Narva kolledži üliõpilased

Sisseastumise infotunnid veebis