Autor:
Olga Makina

Tutvu üliõpilaselu ja õppimisvõimalustega

Gümnaasiumi lõpp ja karjäärivaliku tegemine on tihtipeale üks stressirohkemaid aegu noore inimese elus. Selleks et oleks kergem otsustada, oleme sinu jaoks siia kogunud kõik viisid, kuidas saad juba enne õpingute algust Tartu Ülikooli Narva kolledžiga tutvuda.

Kuidas leida sobiv eriala ja mille põhjal teha valikuid? Otsust mõjutavaid tegureid on terve hulk ja endale sobivaima leidmine ei pruugi alati olla lihtne.

Tutvu meie õppekavadega

 

Õppimisvõimaluste tutvustamine koolidele

Korraldame koolidele vastuvõtutingimusi ja õppimisvõimalusi tutvustavaid infotunde. Kutsuge meid kooli kohapeale esinema või tulge meile külla. Meie programmijuhid annavad ülevaate õppetööst ja üliõpilased räägivad enda vahetust õpikogemusest. Soovi korral saame korraldade lühikese praktikumi ja meile külla tulles näitame kindlasti ka oma uhket õppehoonet.  

Tule tudengivarjuks

Kas oled mõelnud, milline tulevik ootab sind Tartu Ülikoolis, mida kujutavad endast erialased loengud ja praktikumid, kus ja kuidas veedab tudeng oma vaba aega ning kas eriala, mida oled kaalunud, üldse sobib sulle? Ära kahtle, vaid tule ja vaata oma silmaga, mis kolledžis toimub.

Tudengivarju projekti käigus veedavad tudeng ja tema erialast huvitatud õpilane või üliõpilane koos ühe päeva, et tulevane sisseastuja saaks ettekujutuse selle eriala õppetööst ja tudengielust ülikoolis.

Uuri lähemalt

Virtuaalne majatuur

Oleme loonud võimaluse osaleda kolledži majatuuril, et saaksid juba enne õppima asumist tutvuda oma tulevase õpikeskkonnaga.

Vaata virtuaaltuuri

 

Tulevase tudengi jaoks tähtsad üritused

Õppeaasta jooksul korraldame mitmeid üritusi, kus räägime ülikooli astumisest ja erialavaliku tegemisest ning jagame nõuandeid edukaks kandideerimiseks.

 

Ida-Virumaa tudengipäevad

Lahtiste uste päev Tartus