#sisseastumine #uudis
Alates 12. juunist on võimalik kandideerida Tartu Ülikooli eestikeelsesse esimese astme õppesse. Jätkub ka magistriõppe avalduste vastuvõtt.
19.06.2024
#täiendusõpe #pressiteade
15. juunil lõpetab Narva kolledžis klassiõpetajate ümberõppekursuse 26 Narva, Kohtla-Järve ja Tallinna õpetajat, kes soovivad hakata järgmisest õppeaastast õpetama eesti keeles.
14.06.2024
#sisseastumine #uudis
Päevaõppes õppimine võib tunduda nagu täiskohaga töö, mistõttu paljud inimesed ei mõtlegi töötamise kõrvalt õppima asuda. Tegelikkus on aga tänaseks oluliselt muutunud.
14.06.2024
#sisseastumine #uudis
Küsimustele vastab Tartu Ülikooli Narva kolledži Infotehnoloogia ja ettevõtluse osakonna juhataja Lilian Ariva.
14.06.2024

Akadeemilise hariduse keskus Ida-Virumaal

Narva kolledž on Ida-Virumaal asuv Tartu Ülikooli kvaliteedimärgiga akadeemilise kõrghariduse keskus, kus lisaks kõrgharidusõpingutele saab osaleda ka mitmekeelsetes täiendusõppe- ja välisprogrammides. Pakume õppijatele parimaid võimalusi enesearenguks ning loomingulist mitmekeelset õpi- ja kultuurikeskkonda tipptasemel kõrghariduse saamiseks ja täiendusõppeks Narvas.

Sisseastumine

Õppimine

Täiendusõpe

Teadmised kogukonna ja maailma heaks

Oleme teadmistepõhise ühiskonna arengu vedav jõud ja mitmekeelse hariduse kompetentsikeskus. Meil on suur roll eestikeelsele hariduse ülemineku ja Ida-Virumaa CO2-neutraalsele majandusele ülemineku ettevalmistamisel. Aitame kaasa innovatsioonile ja ettevõtlikkusele, oleme eestluse aktiivne kujundaja ning kultuuri- ja ühiskonnaelu edendav vaimne liider Kirde-Eestis.

Mitmekeelne ja -kultuuriline haridus

Regionaalareng ja koostöö

Kultuur ja kogukond

Foto on dekoratiivne

Üleminek eestikeelsele haridusele

Foto on dekoratiivne

Õiglast üleminekut toetav haridus ja teadus

Raamatud (NC)

Kirjandusklubi

Narva Jazz Clubi kontsert

Narva Jazz Club

Narva Jazz Clubi kontserdid toimuvad kolledžis kaks korda kuus kolmapäeviti.

Narva tasub tulla

Ida-Virumaa on praegu teadlasele unikaalne koht ja keskkond uurimistööks ning aktiivsele teotahtelisele inimesele eneseteostuseks. Tule meile tööle, kui tunned, et oled valmis uute ülesannete täitmiseks, sinu haridustaust ja töökogemus sobib kolledžisse, sa tahad otsida teaduspõhiseid lahendusi keerulistele sõlmküsimustele ja aidata kaasa aidata Ida-Virumaa arengule.

Tutvu meie tööpakkumistega