Otsi uudist

9.–10. augustil Paides toimuval arvamusfestivalil on tänavu kavas rohkem kui kakssada ühiskonda puudutavat arutelu. Ülikoolist lööb üritusel kaasa üle 30 teadlase, töötaja ja üliõpilase.
  • #kestlikkus
  • #koostöö
  • #ülikoolist
  • uudis
23. augustil toimub Narva kolledžis pedagoogiline konverents, mis otsib vastust küsimusele, kas kaasava hariduse kontekstis on iga õppimisraskus koheselt erivajadus?
  • uudis
25. juulil kell 19 annab Narva kolledži katusel kontserdi Vladimir Võssotski trio.
  • #kultuur
  • uudis
30. juunist kuni 28. juulini ja 11. augustist kuni 18. augustini on Narva kolledž ja ka kohvik Muna pühapäeviti suletud.
  • #instituudist
  • uudis
Narva kolledži õppedirektor Piret Kärtner kirjutab Postimehes, kuidas valmistada ette häid õpetajaid, eriti Ida-Virumaal.
  • #õpetamine
  • arvamus
Õppekoha pakkumise sai 3294 kandidaati, kellel tuleb valik õppima tulemise kohta langetada hiljemalt 14. juulil.
  • uudis
Eesti Teadusagentuur (ETAG) avas 2024. aasta üliõpilaste teadustööde riikliku konkursi.
  • #õppimine
  • uudis
Narva kolledžile esitati üle 930 avalduse, mis on läbi aegade suurim arv.
  • uudis
Sel aastal kandideerib Tartu Ülikooli eestikeelsesse õppesse 9393 inimest, kes esitasid kokku 12 811 avaldust.
  • uudis
Alates 12. juunist on võimalik kandideerida Tartu Ülikooli eestikeelsesse esimese astme õppesse. Jätkub ka magistriõppe avalduste vastuvõtt.
  • uudis
15. juunil lõpetab Narva kolledžis klassiõpetajate ümberõppekursuse 26 Narva, Kohtla-Järve ja Tallinna õpetajat, kes soovivad hakata järgmisest õppeaastast õpetama eesti keeles.
  • pressiteade
Päevaõppes õppimine võib tunduda nagu täiskohaga töö, mistõttu paljud inimesed ei mõtlegi töötamise kõrvalt õppima asuda. Tegelikkus on aga tänaseks oluliselt muutunud.
  • uudis
Küsimustele vastab Tartu Ülikooli Narva kolledži Infotehnoloogia ja ettevõtluse osakonna juhataja Lilian Ariva.
  • uudis
Noorsootöö tähendab mitmekesiste arendavate tingimuste loomist väljaspool kooli, tööd ja pereelu. See võimaldab noortel avastada endas andeid, mille olemasolust varem üldse teadlikud ei oldudki.
  • uudis
Toetamaks pooleteise kuni seitsmeaastaste laste vaimset, sotsiaalset, füüsilist ja emotsionaalset arengut, on Tartu Ülikooli Narva kolledžis võimalik õppida koolieelse lasteasutuse õpetajaks.
  • uudis
Alates 12. juunist on Tartu Ülikooli õppeinfosüsteemis (ÕIS) kasutusel uus õppija töölaud, mis toob õppija jaoks olulise info ühte keskkonda kokku.
  • #tudengile
  • uudis
Kui gümnaasiumilõpetajal on käes aeg teha erialavalik, kaalub ta lisaks huvidele läbi ka uue peatükiga kaasneva elukohamuutuse. Ida-Virumaa noored elavad erilises asukohas, sest kaks Eesti suurimat linna paiknevad võrdsel kaugusel. Mida pakub ülikoolilinn Tartu neile, kelle emakeel ei ole eesti keel? Oma ootustest ja avastustest räägivad Tartu Ülikooli arstiteaduse õppekava teise kursuse üliõpilane Polina Tipakova ja geenitehnoloogia õppekava kolmanda kursuse üliõpilane Kirill Nitsenko.
  • #õppimine
  • ajaveeb
Eesti Hariduse Kvaliteediagentuuri e-õppe kvaliteedi töörühma korraldatud e-kursuse kvaliteedimärgi taotlusvoorus hinnati kvaliteedimärgi vääriliseks kaks Tartu Ülikooli Narva kolledži kursust.
  • #õpetamine
  • uudis
Tartu Ülikool alustas õiglase ülemineku fondi toel Ida-Virumaal tasuta koolituste pakkumist.
  • pressiteade
Tartu Ülikooli robootika kaasprofessor Karl Kruusamäe on pühendunud oma teadustöös muu hulgas inimeste ja robootika koostöö arendamisele tootmises.