Autor:
Ilja Smirnov

Tule meile tööle!

Oleme Tartu Ülikooli regionaalne üksus ja akadeemilise hariduse keskus Ida-Virumaal. Meil õpib ligi 700 üliõpilast ja töötab üle 60 töötaja. Oleme piirkonnas tegutsenud 25 aastat ja kujunenud selle ajaga üheks mitmekeelse hariduse kompetentsikeskuseks. 

Ida-Virumaa arengut mõjutavad lähiaastatel üleriigilised reformid, nagu üleminek eestikeelsele õppele ja CO2-neutraalsele majandusele. Maakond on praegu teadlasele unikaalne koht ja keskkond uurimistööks ning aktiivsele teotahtelisele inimesele eneseteostuseks.

Tule meile tööle, kui tunned, et oled valmis uute ülesannete täitmiseks, sinu haridustaust ja töökogemus sobib kolledžisse, sa tahad otsida teaduspõhiseid lahendusi keerulistele sõlmküsimustele ja aidata kaasa Ida-Virumaa arengule.


Hetkel meil ühtegi töökuulutust ei ole.
 

Võta meiega kindlasti ühendust ka juhul, kui sa siit sobivat töökuulutust ei leia.
Meie e-posti aadress on college@narva.ut.ee.

Tutvu kolledžiga

Mida me oma töötajatele pakume?


Tulles tööle Tartu Ülikooli Narva kolledžisse saad sa Eesti ühe suurema ja mainekama akadeemilise pere liikmeks. Tartu Ülikoolis töötab üle 4 000 töötaja ning õpib 14 000 üliõpilast.

Tartu Ülikool on Eesti juhtiv teadusülikool ja maailma ainus eestikeelne klassikaline ülikool, mille konkurentsieelised on rahvusvahelisus, õppe- ja teadustöö kvaliteet ning mitmekesisus. 

Loe lähemalt Tartu Ülikoolist