Otsi uudist

20. septembril toimub selle õppeaasta esimene kohtumine Narva kolledži lastevanemate akadeemias
  • uudis
14. novembril toimub Tartu Ülikooli Narva kolledžis tänavune Õiglase Ülemineku Foorum „Nutikast kahanemisest kestliku suurtööstuseni. Ida-Viru tuleviku visandid“. Konverentsile registreerumine algab oktoobris.
  • #ettevõtlus
  • #koostöö
  • uudis
Sel sügissemestril toimub taas mentorlusprogramm, kuhu on võimalik 23. septembrini kandideerida nii üliõpilastel, vilistlastel kui ka ülikooli töötajatel.
  • #õppimine
  • #vilistlane
  • uudis
Ülipopulaarne Tartu Ülikooli väärikate ülikool jätkab 19. septembril Narva kolledžis igakuiste loengutega.
  • uudis
Tänavuste teenetemärkide ettepanekuid saab esitada veebivormi kaudu 20. septembrini.
  • #tunnustamine
  • uudis
Narva kolledži vilistlased Merilin Miks ja Saskia Rosentau kirjutasid Õpetajate Lehes formaalse- ja mitteformaalse hariduse suuremast koostöövajadusest.
  • meist mujal
Eesti Teadusagentuur (ETAG) avas 2024. aasta üliõpilaste teadustööde riikliku konkursi.
  • #õppimine
  • uudis
Esmaspäeval, 2. septembril kell 12.00 algab suures auditooriumis Tartu Ülikooli Narva kolledži 2024/2025. õppeaasta avaaktus.
  • #tudengile
  • uudis
Mõtteid pedagoogilise konverentsi ettekannetest.
  • #õpetamine
  • uudis
23. septembrini on Narva kolledži fuajee klaasvitriinis ja II korruse koridoris üleval näitus „Hando Runnel 85“.
  • #kultuur
  • uudis
23. augustil toimub Narva kolledžis pedagoogiline konverents, kus keskendutakse sellele, kuidas toetada eesti keelest erineva kodukeelega õppimisraskustega lapsi eestikeelsele õppele üleminekul.
  • pressiteade
Alates 16. augustist saavad kõik ülikooli töötajad ja üliõpilased katsetada Tartu Ülikooli IT-vikilehel virtuaalset assistenti, mis pakub olemasolevate juhendite põhjal tuge infotehnoloogiliste probleemide lahendamisel.
  • #tudengile
  • #esmakursuslane
  • uudis
Kestliku arengu keskuse vestlussarjas „Tulevikupiirid" räägitakse 5. septembril kestlikust ettevõtlusest.
  • #ettevõtlus
  • uudis
Tartu Ülikooli uuendatud virtuaaltuur aadressil virtualtour.ut.ee annab kõigile huvilistele võimaluse tutvuda ülikooli õppe- ja teaduskeskkonnaga juba enne ülikooli saabumist. Lisaks saab tuuris ülevaate ülikooli hoonete rattaparklatest ja ligipääsetavusest.
  • #esmakursuslane
  • uudis
9.–10. augustil Paides toimuval arvamusfestivalil on tänavu kavas rohkem kui kakssada ühiskonda puudutavat arutelu. Ülikoolist lööb üritusel kaasa üle 30 teadlase, töötaja ja üliõpilase.
  • #koostöö
  • uudis
25. juulil kell 19 annab Narva kolledži katusel kontserdi Vladimir Võssotski trio.
  • #kultuur
  • uudis
30. juunist kuni 28. juulini ja 11. augustist kuni 18. augustini on Narva kolledž ja ka kohvik Muna pühapäeviti suletud.
  • #instituudist
  • uudis
Narva kolledži õppedirektor Piret Kärtner kirjutab Postimehes, kuidas valmistada ette häid õpetajaid, eriti Ida-Virumaal.
  • #õpetamine
  • arvamus
Õppekoha pakkumise sai 3294 kandidaati, kellel tuleb valik õppima tulemise kohta langetada hiljemalt 14. juulil.
  • uudis
Narva kolledžile esitati üle 930 avalduse, mis on läbi aegade suurim arv.