Narva kolledži lõpetab viimase 14 aasta suurim arv üliõpilasi

Tartu Ülikooli Narva kolledži lõpudiplomi saab sellel aastal 105 üliõpilast, mis on viimase 14 aasta suurim lõpetajate arv. Neist seitse lõpetab Tartu Ülikooli cum laude ehk kiitusega.

Rakenduskõrgharidusõppe diplomi saab 19 lõpetajat, bakalaureuseõppe lõpetab 54 ja magistriõppe 32 üliõpilast.

Kolledži lõpetab ka esimene lend bakalaureusediplomiga noorsootöötajaid. Teiste seas saab diplomi Maarja-Liisa Lepsalu, kes tõdes, et erialase hariduse omandamine on väärtus. “Ma tunnen uhkust, et selle teekonna erinevate elurollide keskel niivõrd edukalt läbisin. Samuti kübeke kurbust, et see etapp elus on seljatatud, ent meeletut rõõmu ja tänutunnet, et otsus erialane haridus omandada tuli just sellisel hetkel, nagu ta tuli.”

Narva kolledži lõpuaktus toimub 17. juunil kell 11 kolledži õppehoone fuajees.

Aktuse otseülekannet saab jälgida Narva kolledži Facebooki lehel. Aktuse salvestis on järelvaadatav UTTV veebilehel.

Mare Kitsnik: eestikeelsele õppele üleminekut toetav õppevara – kuidas tagada kvaliteet?

Emakeelepäeva tähistamine Narva kolledžis

Praktika Iirimaal: kui ma sellega nüüd hakkama sain, siis saan hakkama kõigega