Foto:
Tartu Ülikooli Narva kolledž

Koolitus "Aktiivõppe vahendid inglise keele tunnis / Active Learning Resources in the EFL class"

28. veebruaril 2023 toimub koolitus „Aktiivõppe vahendid inglise keele tunnis / Active Learning Resources in the EFL class“.

Koolitusele on oodatud kõik inglise õpetajad, kes õpetavad nii koolis, kutseõppeasutuses, kui ka ülikoolis.

Koolitus on õpetajatele tasuta.

Koolituse ajakava

11.00–11.20 Introduction
11.20–12.20 Jennifer Uhler (Regional English Language Officer, US Embassy in Tallinn) "Activities and resources for teachers from the Regional English Language Office"
12.20–13.20 Emily Kasriel (British Council consultant) "Deep Listening"
13.20–14.00 Lunch
14.00–15.00 Noora Mahmassani (English Language Fellow in Narva College of the University of Tartu) "Word Wide WebQuests"
15.00–16.00 Geoffrey Moses (English Language Fellow in Tallinn TTK University of Applied Sciences) "Critical Creativity in Action"

Loe lähemalt esinejate kohta ja tutvu ettekannetega.

Õppetöö toimub Tartu Ülikooli Narva kolledžis aud. 215. Koolitus toimub ainult auditoorselt.

Koolitus toimub Ameerika Saatkonna ja Briti Nõukogu toel.

Koolituse lõpetaja saab Tartu Ülikooli täienduskoolituse digitaalse tõendi.

REGISTREERUMINE ON LÕPPENUD

Grupimäng

Kolledžis algab taas koolitus kõrge abivajadusega ja riskikäitumisega noortega töötavale spetsialistile

SVNC.TK.315. HEV-laste õppimise toetamine koolis

Kursuse eesmärk on õpi- ja õpetamistegevuse kavandamine kaasava hariduse edukal rakendamisel.
#täiendusõpe

SVNC.TK.314. Eesti keele praktiline häälduskursus 1: kuidas kõlab eesti keel?

Häälduskursuse eesmärk on arendada oskusi eesti keele hääldamiseks, et vastata suulise suhtluse nõuetele tasemetel B1-C1.