SVNC.TK.355 Kuidas alustada 3D printimisega?

Tartu Ülikool
EesmärkKursuse eesmärk on saada teada 3D printimise tehnoloogiatest üldiselt ning teha algust FDM tüüpi printimisega.
Maht28 akadeemilist tundi (24 tundi auditoorset, 4 tundi iseseisvat tööd), 1 EAP
Toimumise aeg19.09.202427.09.2024

19.09 CAD tarkvarade ülevaade ja kasutamine
20.09 Sissejuhatus 3D printimisse
21.0926.09 Iseseisev ülesanne ja e-õpe
27.09 3D printimiseks valmistumine, 3D printeri kasutamine ja detailide printimine

Kontakõppepäevade ajakava:
10.0012.15 õppesessioon
12.1513.00 lõuna
13.0015.00 õppesessioon
15.0015.15 kohvipaus
15.1517.00 õppesessioon
ToimumiskohtNarva kolledž, Raekoja plats 2, Narva
SihtrühmKoolitus on mõeldud Ida-Virumaal elavatele ja/või töötavatele inimestele, kellel on vajadus ennast tööalaselt arendada ning pakub kindlasti väärtuslikke oskusi järgnevate alade esindajatele: tööstusinsenerid, tehnik-joonestajad, tööstusmasinate ja -seadmete seadistajad ja mehaanikud, valgus-, heli- ja videotehnikud; insenerid, konstruktorid, tehnoloogid, tehnikud, operaatorid.
Õppevormlähiõpe
Õppekeeleesti keel
ÕppejõudRenno Raudmäe, Arvutitehnika nooremteadur, MSc
Sisu1. Mis on 3D printimine ja kihtlisamise tehnoloogia üldiselt.
2. 3D printimise erinevad tehnoloogiad
3. 3D printeri põhikomponendid ja põhitõed
4. FDM tüüpi printerite täitematerjalide erinevused ja kasutusvaldkonnad
5. 3D prinditatavate detailide disainimine
6. 3D joonestustarkvarade tutvustus
7. 3D mudeli eksportimine
8. 3D mudeli viilutamine
9. 3D printimine praktikas
Nõuded lõpetamiseksTuleb osaleda kõigil koolituspäevadel ja läbida praktilised ülesanded koolituspäevade jooksul ning täita iseseisev ülesanne kahe sessiooni vahelisel perioodil. Kui mõjuval põhjusel ei saa nõutud mahus kontaktõppes osaleda, võib esitada täiendava iseseisva töö etteantud teemal.
Lõpetajale väljastatav dokumenttunnistus
HindKursuse hind on 376 eurot ja see tasutakse kursuse lõpetaja eest ÕÜF vahenditest.
Tulenevalt rahastusreeglitest edastatakse tasuta kursustel osalejate andmed Statistikaametile, kellel on õigus küsida 6 kuud peale kursuse lõppu tagasiside saamiseks täiendavaid küsimusi e-posti või telefoni teel.
Registreerudes koolitusele annate loa oma andmete edastamiseks Statistikaametile ja kinnitate, et kuulute sihtrühma ning osalete koolitusel selle läbimiseks nõutud mahus.
Registreerumise lisainfoRegistreerumise tähtaeg: 08.09.2024

Registreerumisel palun lisage kindlasti oma töökoht ja amet ning lahtris "Täiendav info või küsimused seoses koolitusel osalemisega" selgitage paari lausega oma motivatsiooni kursusel osalemiseks (max kuni 1000 tähemärki). Juhime tähelepanu, et registreerumine ei taga automaatselt kohta koolitusel. Osalejad valitakse välja motivatsioonikirjade alusel ja teile saadetakse eraldi kinnitus, et olete koolitusele vastu võetud. Motivatsioonikirja puudumisel pääseb koolitusele vaid juhul, kui sinna jääb vabu kohti.

Registreeru koolitusele