Tartu Ülikooli Narva kolledž

Narva kolledžit külastas Ukraina kõrgetasemeline haridusdelegatsioon

23.- 28. jaanuaril on Eestis töövisiidil Ukraina haridus- ja teadusministeeriumi ja ülikoolide 12-liikmeline delegatsioon, et tutvuda e-õppega Eesti ülikoolides ning teadus- ja  arendusasutustes. 26. jaanuaril külastas delegatsioon Narva kolledžit.

Nädala jooksul on delegatsioonil kohtumised näiteks Haridus- ja Noorteametis, Tallinna Ülikoolis, Tallinna Tehnikaülikoolis, Eesti Teaduste Akadeemias, EdTech Estonias, Eesti Teadusagentuuris ja Tartu Ülikoolis, kus delegatsiooni liikmetele tutvustatakse ennekõike Eesti e-õppe võimalusi ja näiteid.

26. jaanuaril külastas delegatsioon Narva kolledžit. Külalised kohtusid direktor Indrek Reimandiga, kes andis ülevaate kolledžist ja selle lähiaja arendusplaanidest. Kolledži rahvusvaheliste suhete spetsialist Ivan Polynin ning projektijuht Oleksandra Golovko tutvustasid kolledži rahvusvahelisi projekte mh koostööd Ukraina ülikoolide ja teadusasutustega.

Visiit toimub arengukoostöö projekti „Stair to excellence: enhancement an efficient and solid higher education system in Ukraine“ raames.

Lisateave: Ülle Must, Haridus- ja Noorteameti peaekspert, 501 4299, Ulle.Must@harno.ee

Ida-Virumaal toimuvad taas tudengipäevad

Õppematerjalide tutvustamine haridustöötajatele Rakveres

Valminud on teaduspõhised materjalid kliimamuutustega seotud õppetegevuseks eri haridusastmetel