Tartu Ülikooli Narva kolledž

Narva kolledž 25. Väärikate ülikoolis räägitakse stressi vähendamisest

16. mail kell 16 peab psühhoterapeut Maria Leit Narva kolledži väärikate ülikoolis loengu „Kuidas vähendada stressi ja vähem muretseda?“ Narva kolledži 25. aastapäeva puhul pakutakse kõigile kuulajatele enne loengut sünnipäevatorti.

Väärikate ülikooli loengutele on oodatud kõik avatud ja aktiivsed inimesed vanuses 50+, kes soovivad suhelda huvitavate inimestega ja olla kursis Narvas ja Eestis toimuvaga. Loengutel käsitletakse nii praktilisi kui ka silmaringi laiendavaid teemasid.

Loengud toimuvad vene keeles ja on tasuta.

Sellel aastal tähistab Narva kolledž oma 25. aastapäeva. Narva kolledž alustas tegevust Tartu Ülikooli regionaalse kolledžina 1. juulil 1999. Tänaseks on kolledž kujunenud üheks mitmekeelse hariduse kompetentsikeskuseks Eestis, kus õpib ligi 700 üliõpilast ja töötab üle 60 töötaja.

Tartu Ülikooli Narva kolledži õppejõud

Pedagoogiline konverets

SVNC.TK.359 Projektijuhtimise algkursus

Koolituse eesmärk on anda osalejatele teadmised projektijuhtimisest ja praktilised oskused eduka projekti koostamiseks ja läbiviimiseks.

SVMJ.TK.093 Juhi tee isikliku ja meeskonna tulemuslikkuse suunas

Milline juht on kaasajal tulemuslik? Kuidas oma meeskonnaga selleni jõuda?