Foto:
Unsplash

Kolledžis algab baaskoolitus kõrge abivajadusega ja riskikäitumisega noortega töötavale spetsialistile

8. septembrist alustab Narva kolledžis täienduskoolitusprogramm spetsialistidele, kes töötavad kõrge abivajadusega ja riskikäitumisega noortega.

Koolituse maht on 120 tundi ja toimub kahes grupis: esimene grupp alustab septembris ja lõpetab detsembris, teine grupp õpib jaanuarist aprillini. Igas grupis on üle 20 osaleja üle Eesti.

Koolituse viivad läbi Narva kolledži õppejõud ja erialaspetsialistid.

Koolitused toimuvad Viljandis.

Projektijuht on Jaanus Villiko, koordinaator Maria Lazutina.

Koolitus toimub projekti "Kinniste lasteasutuste ja vangla personali teadmiste ja oskuste parandamine töös lastega" raames, mida rahastatakse Euroopa Majanduspiirkonna ja Norra toetuste 2014-2021 programmi "Kohalik areng ja vaesuse vähendamine" projekti "Alaealiste erikohtlemise süsteemi loomine" vahenditest.

#koostöö #täiendusõpe
Keelekümblusseminar lasteaias

Eesti keelekümbluskogemust hakatakse rakendama Kasahstani eelkoolis

#täiendusõpe