Tartu Ülikooli Narva kolledž

Narva kolledži kirjandusklubisse tulevad sügissemestril külla Liis Sein, Maian Kärmas ja Ilmar Tomusk

Kirjandusklubisse on sellel sügisel külla oodata nii noorkirjanikke kui ka tunnustatud autoreid.

• 4. oktoobril kell 14 esineb kirjandusklubis lastekirjanik ja mitmete kirjanduspreemiate laureaat Liis SeinLiis viib kirjandusklubis läbi ka loovtöötoa.
  • 22. novembril kell 14 tuleb Raadio Tallinn peatoimetaja ja paljude laulusõnade autor
    Maian Kärmas Narva tutvustama oma debüütromaani. Maian viib kirjandusklubis läbi ka loovtöötoa.
  • 7. detsembril kell 14 esineb kirjandusklubis lastekirjanik ja Keeleameti peadirektor Ilmar Tomusk.

Kirjandusklubi kohtumised eesti kirjanike, ajakirjanike, tõlkijate, kirjandusteadlaste ja kultuuri-uurijatega toimuvad keskmiselt üks kord kuus oktoobrist maini.

Üritused on tasuta.

Palume üritusele tulekust eelnevalt teada anda.
Lisateavet saab lugeda ja kohtumistele registreeruda kirjandusklubi veebilehel.

Tartu Ülikooli päev Narvas

hackathon2024

Tartu Ülikool kutsub rohepööret toetavate digilahenduste häkatonile Ida-Virumaal

X Tammsaare võistulugemisel osales viimaste aastate suurim arv õpilasi