Autor:
Johan Paul Hion

JÄRELVAADATAV: Futulabi Karjäärireivi „Otse tulevikku“

Kolmapäeval, 8. veebruaril toimus Karjäärireivi „Otse tulevikku“. Kajräärieivi korraldas Tartu Ülikooli Futulab koostöös üliõpilastega.

Karjäärireiv oli sissejuhatav üritus ülikooli karjääripäevadele, kus mitmesuguste erialade ja valdkondade esindajad (sh üliõpilased) jagasid karjääri ülesehitamiseks vajalikke nippe ja nõuandeid. Osalejaid julgustati karjääriredelil edasi pürgima ja oma kutsumust järgima, jätmata sealjuures tähelepanuta enda heaolu.

„Juba teist aastat tõime koos üliõpilastega Tartu Ülikooli tudengiteni inspireerivad kogemuslood, mis aitavad mõista võrgustiku, õppimise, proovimise, riskimise, läbikukkumise, kogemuste ja muude karjääri edendamise tahkude olulisust. Selleaastasel karjääriüritusel Karjäärireiv sai sellest kõigest kuulda,“ ütles Karjäärireivi korraldaja Anneli Lorenz.

Veebi ekspoalal sai tutvuda TÜ-s pakutavate karjääriedendusvõimalustega (Futulab, liidriprogramm, mentorlusprogramm, stipendiumid, välismaal õppimise võimalused jne) ning organisatsioonide praktika- ja tööpakkumistega.

JÄRELVAADATAV. Karjäärireivi on järelvaadatav Worksup keskkonnas.

#kooliõpilasele
Kodanikupäeva viktoriin Narva kolledžis

Kodanikupäeva viktoriinist võttis osa 15 võistkonda üle maakonna

#kooliõpilasele #kultuur
Andrus Kivirähk

Narva kolledži kirjandusklubisse tuleb külla Andrus Kivirähk

#kooliõpilasele
Tartu Ülikooli Narva kolledži üliõpilased

Kooliõpilasele