SVNC.TK.312. Tulemuslik e-suhtlus koolis ja väljaspool

Eesmärk

Omandada peamised oskused (meilid, e-kooli teated, suhtlemine sotsiaalvõrgustikes), mis on vajalikud õpetajale, huvijuhile ja tugispetsialistile tunnivälises e-suhtluses õpilastega ja lastevanematega, kooli partneritega ameti- ja huvitegevuses, et tõsta nendega e-suhtluse tulemuslikkust.

Maht

32 akadeemilist tundi (16 tundi auditoorset tööd, 16 tundi iseseisvat tööd), 1,25 EAP-d

Toimumisaeg

02. märts 2023 kl 15.45–18.45
09. märts 2023 kl 15.45–18.45
16.  märts 2023 kl 15.45–18.45
23. märts 2023 kl 15.45–18.45

Toimumiskoht Narva kolledž, Raekoja plats 2-321

Sihtrühm

kooliõpetajad, huvijuhid, tugispetsialistid

Õppekeel

eesti keel

Õppejõud

Jelena Rootamm-Valter (knd (majandusteadus)

Õpiväljundid

Täiendusõppeprogrammi läbinud õppija omandab sihtgruppide lõikes (õpilased, lapsevanemad, kolleegid, kooli partnerid):

• tulemusliku e-kirjavahetuse reeglid oma professionaalses tegevuses vajalike sihtrühmadega;
  • praktilised kogemused info edastamisel ja kokkulepete sõlmimisel e-kirja teel (infokiri, kutse, õnnitlus, tänukiri, infopäring, hinnapäring, tellimus, tellimuse muutmine, pretensioon, kokkulepete sõlmimine, märgukiri, algatus- ja vastuskiri, kirja lisad jt);
  • e-kirjavahetuse viisakusreeglid ning lihvib e-suhtluse normtehnika oskusi;
  • oskused ohutuks e-suhtlemiseks ja selle riskide hindamisel.

Sisu

• Tulemusliku e-kirjavahetuse reeglid ja nende kasutamine koolis: meilid, e-kooli teated, suhtlemine sotsiaalvõrgustikes.
  • Elektroonilise kirjaliku suhtluse viisakusreeglid ja normtehnika.
  • Info edastamine ja kokkulepete sõlmimine e-kirja teel: infokiri, kutse, infopäring, hinnapäring, tellimus, tellimuse muutmine, pretensioon, kokkulepete sõlmimine, märgukiri, algatus- ja vastuskiri, kirja lisad jt.
  • Kirjaliku e-suhtlemise ohud ja riskide ennetamine.

Nõuded lõpetamiseks

Osalemine õppetöös vähemalt 75%, iseseisvate ülesannete täitmine.

Lõpetajale väljastatav dokument

digitaalne tunnistus

Hind

300 eurot