Autor:
Tartu Ülikooli Narva kolledž

Narva kolledžis toimub 25. mail rahvusvaheline konverents „Noorte väärtuste jõustamine“

25. mail toimub Tartu Ülikooli Narva kolledžis rahvusvaheline teaduskonverents „Empowering Youth Values“ („Noorte väärtuste jõustamine“), kuhu ootame kaasa mõtlema ja arutlema kõiki noortega töötavaid ning nende vajaduste ja väärtuste eest hea seisvaid eksperte ning huvilisi. 

Konverentsil fookuses on väärtuspõhise lähenemise tähendus ja olemus töös noortega. Samuti jagatakse praktilisi näiteid ja kogemusi, miks ning kuidas noorte väärtusi tegevuste ja teenuste planeerimisel paremini arvesse võtta. Ühtlasi kuuleb konverentsil ka Tartu Ülikooli Narva kolledži projekti „Noortekesksel lähenemisel põhineva kohaliku tasandi noorsootöö korralduse uuendusliku mudeli arendamine“ tulemustest ja tulevikuplaanidest.

Konverents toimub neljapäeval, 25. mail 2023, kl 11.00-17.00 Tartu Ülikooli Narva kolledži (Raekoja plats 2, Narva) auditooriumis 200. Kes kohale tulla ei saa, siis virtuaalselt on võimalik üritusest osa võtta Worksup platvormi vahendusel.

Konverents on inglise keeles ja kõigile osalejatele tasuta.

Jälgi konverentsi veebis

Rohkem infot programmi ja sisu kohta saab lugeda konverentsi veebilehelt.

Konverentsi rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Haridus- ja Noorteameti poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondist kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ vahenditest

Image
#teadus
Tartu Ülikooli Narva kolledži konverents

Rahvusvaheline konverents “ New Horizons and Challenges in CLIL and ELT” ootab osalejaid

#koostöö #õpetamine #täiendusõpe #teadus
Tartu Ülikooli Narva kolledži konverents

Pedagoogiline konverents

#kestlikkus #teadus
Elektriliinid

Uuringu „Rohepööre kogukondades. Ida-Virumaa“ tulemuste tutvustamine