TÜ Narva kolledž kutsub täienduskoolitustele

2015. aasta sügissemestril pakutakse täienduskoolitused laiemale sihtrühmale: võõrkeeled, raamatupidamine ja finantsjuhtimine, süsteemne juhtimine, arvutiõpetus, andmete statistiline analüüs ja muud.

Koolituste kava on koostatud arvestades Ida-Virumaal asuvate organisatsioonide, ettevõtete ja asutuste koolitusvajadusi. Koolitusi viivad läbi nii TÜ Narva kolledži õppejõud kui ka külalislektorid. Täienduskoolituskursused toimuvad nii vene, kui ka eesti keeles. Koolituse läbinud saavad Tartu Ülikooli tunnistuse.

Täiendav info pakutud koolituste kohta on kättesaadav lingil: http://www.narva.ut.ee/et/koolituskursused

Koolitusele saab registreeruda TÜ Narva kolledži veebilehel, e-maili või telefoni kaudu. Enamus koolitustele kehtib soodustus varasema registreerimise puhul. Koolitustest on oodatud osa võtma kõik huvilised, koolitustel saavad osaleda ka Eesti Töötukassa kliendid.

Lisainfo:
Olga Tapner
Täienduskoolituse peaspetsialist
Tartu Ülikooli Narva kolledž
tel. 740 1913
Olga.Tapner@ut.ee

Tartu Ülikooli peahoone

Algab ülikooli uue arengukava koostamine

Ukraina lipp

Ülikooli Ukraina-teemaline teave

Ukraina üliõpilased Sviatoslav Baryshpol, Matvii Burchak, Andrii Stakhov ja Maria Nosko

„Mitte millimeetritki! See on meie maa!“