Otsi uudist

16. mail kell 16 peab psühhoterapeut Maria Leit Narva kolledži väärikate ülikoolis loengu „Kuidas vähendada stressi ja vähem muretseda?“
  • #täiendusõpe
  • uudis
Maikuu Narva Jazz Club’i kontsertõhtu toob Narva kolledži 25. aastapäeva puhul 16. mail kell 19 muusikasõprade ette Eesti jazzi särava superstaari lauljanna Kadri Voorandi dous virtuoosse kontrabassimängija Mihkel Mälgandiga.
  • uudis
Viimase kolmekümne aasta jooksul on eestlaste väärtused eemaldunud endiste sotsialismimaade elanike omadest ja lähenenud Põhjamaades tooni andvatele väärtustele. Väärtustemuutuste vedajaks on noorem põlvkond, kirjutab Õpetajate Lehes meie noorte uuringute kaasprofessor Andu Rämmer.
  • meist mujal
22. mail kell 11–15 toimub Tartu Ülikooli raamatukogu konverentsisaalis seminar „Teadus kõigile: kuidas muudab ühiskond teadust paremaks?“.
  • #avatud teadus
  • uudis
9. mail tähistame üheskoos Euroopa päeva Narvas. Koolinoored saavad osaleda orienteerumismängus, jagatakse infot õppimis- ja töövõimaluste kohta Ida-Viru tulevikumessil ning päevale paneb punkti suurejooneline kontsert.
  • uudis
8. mail kell 20 toimub Narva kolledžis maailma esimese koltasaamikeelse filmi "Je`vida" esilinastus.
  • uudis
8.-9. mail toimub Narva kolledžis rahvusvaheline seminar, kus on luubi all Balti riikide riigikeelne haridus.
  • uudis
Tartu Ülikool, Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna Ülikool, Eesti Maaülikool, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Eesti Kunstiakadeemia ning võrdõigusvolinik tähistavad 6.–12. maini üheskoos mitmekesisuse nädalat, mis kannab pealkirja „Mitmekesised Eesti ülikoolid“.
  • uudis
16. mail toimub Tallinnas Eesti doktorikooli karjäärikonverents, kus räägitakse doktoriõppe väärtusest ning doktorantide erialastest väljavaadetest. Oodatud on kõik Eesti doktorandid ja doktoriõppest huvitatud.
  • #tudengile
  • #õppimine
  • uudis
10. juunil toimub Tartu Ülikooli virtuaalne sisseastumise infopäev, kus räägitakse ülikooli astumisest ja jagatakse nõuandeid edukaks kandideerimiseks.
  • #sisseastumine
  • uudis
30. aprilli õhtul kell 20 kuvatakse Eesti Euroopa Liitu astumise 20. aastapäeva puhul Narva kolledži õppehoonele Euroopa Liidu lipp.
  • uudis
„Mind ajendas kirjutama soov müüte murda ning julgustama kõiki inimesi oma mugavustsoonist välja tulema ja ette võtma üks äge teekond, mille nimeks on tööletulek Ida-Virumaale,“ kirjutas täna Postimehes Piret Kärtner
  • meist mujal
Eestis räägitakse õiglasest üleminekust peaasjalikult Ida-Virumaal seoses põlevkivi kaevandamisega. Mida see aga täpsemalt tähendab?
  • ajakiri
29. aprillil toimub Narva kolledžis konverents „Mõistmise mustrid: arusaamad, traditsioonid ja identiteet tänapäeva maailmas“, mille teema on väärtuste kujunemine ja traditsioonide ning pärimuse roll, aga ka usaldus, sotsiaalsed representatsioonid ja identiteet.
  • uudis
Narva kolledži õppedirektor Piret Kärtner kirjutab ERR-i arvamusportaalis, kas Ida-Virumaal saab rääkida eesti keelt.
  • meist mujal
Tudengipäevad toimuvad 16.-18. aprillini Narvas ja Kohtla-Järvel.
  • uudis
Arengukava A2025 periood on peagi lõppemas ja ülikool on moodustanud komisjoni uue arengukava koostamiseks.
  • #juhtimine
  • #ülikoolist
  • uudis
Aprillikuu Narva Jazz Club’i kontsertõhtu toob muusikasõprade ette kolme Eesti jazzi suurkuju, lavale astuvad kitarrist Jaak Sooäär, basskitarrist Raul Vaigla ja löökriistamängija Tanel Ruben.
  • uudis
Ida-Virumaa üleminek kestlikule majandusmudelile nõuab uute tehnoloogiate loomise kõrval mitmekesiste oskustega spetsialiste ning teadusmahuka ettevõtluse arendamise tuge.
  • #ettevõtlus
  • uudis
Igal kevadel valivad kõik Tartu Ülikooli tudengid üliõpilasesindusse uued esindajad, kes toovad endaga kaasa värskeid ideid. Ka Sina võid esitada avalduse ja saada esindajaks!
  • #tudengile