Tartu Ülikooli Teaduskool jätkab oma tööd Narva kolledžis

Tartu Ülikooli Teaduskool korraldab põhikooli ja gümnaasiumi õpikodasid Narva koolide õpilaste jaoks. Esimesed õpikojad algavad sel reedel, 4. oktoobril TÜ Narva kolledžis.

Põhikooli õpilastele toimub sel aastal Narva kolledžis füüsika õpikoda, gümnaasiumi õpilastele toimuvad füüsika, keemia ja bioloogia õpikojad. Õpikojad toimuvad regulaarselt kord kuus 4-tunniste sessioonidena.

Bioloogia gümnaasiumi õpikoda alustab 4. oktoobril kell 15:00
Keemia gümnaasiumi õpikoda alustab 9. oktoobril kell 15:30
Füüsika põhikooli õpikoda alustab 10. oktoobril kell 16:00
Bioloogia gümnaasiumi õpikoda alustab 18. oktoobril kell 14:00

Õpikodadesse saab registreeruda aadressil www.fyysika.ee/opikojad

Õpikodade juhendajateks on Tartu Ülikooli vastava koolituse läbinud loodusteaduslike erialade  doktorandid ja õppejõud. Õpitubades kasutatakse nii vene kui ka eesti keelt.

Narva kolledži õppedirektor Aet Kiisla kinnitab, et õpikojad on mõeldud noortele, keda huvitavad loodus- ja täppisteadused. Õppedirektor kinnitab, et õpikojad ei korda kooliprogrammi, aga võimaldavad huvitatud õpilastel omandada lisateadmisi.

Õpikodade programmis osalemine on õpilastele tasuta. Programmi toetavad Haridus- ja Teadusministeerium, Tartu Ülikool ja selle Narva kolledž.

Lisainfo:

Olga Andreitšuk
Projektijuht
TÜ Narva kolledž

tel. 740 1911
olga.andreitsuk@ut.ee

Tartu Ülikooli peahoone

Algab ülikooli uue arengukava koostamine

Ukraina lipp

Ülikooli Ukraina-teemaline teave

Ukraina üliõpilased Sviatoslav Baryshpol, Matvii Burchak, Andrii Stakhov ja Maria Nosko

„Mitte millimeetritki! See on meie maa!“