21. aprillil – 4. mail 2013 toimub TÜ Narva kolledžis rahvusvaheline ERASMUS intensiivprojekt “Crosscurricular Creativity”

21. aprillil – 4. mail 2013 toimub TÜ Narva kolledžis rahvusvaheline Euroopa elukestva õppe programmi ERASMUS intensiivprojekt (IP) “Crosscurricular Creativity”, mis ühendab 25 üliõpilast ja õppejõudu seitsmest Euroopa ülikoolist Austriast, Türgist, Slovakkiast, Leedust, Poolast, Hollandist ja Eestist. Erasmuse intensiivprojekt on erinevate maade ja kõrgkoolide üliõpilastele ja õppejõududele mõeldud õppeprojekt eesmärgiga edendada rahvusvahelist õpetamist, võimaldada lähenemist õppeainele ja õppekavale uutest vaatenurkadest ning luua uued õppimis- ja õpetamistingimused. TÜ Narva kolledžis toimuv õppeprojekt võimaldab käsitleda ja rakendada rahvusvahelises keskkonnas tänapäeva õpetajahariduse olulisi arengusuundi, sealhulgas loovat õpetamist, õppekavaülest haridust ja lõimitud aine-ja keeleõpet (LAK), mis on kaasaegse hariduse võtmevaldkondi. Projekt võimaldab üliõpilastel ja õppejõududel töötada koos kahe nädala jooksul, et koguda, kogeda ning jagada loovuse arendamise ja õppekavaülese hariduse häid praktikaid ning rakendada neid tunnikavade ja õppematerjalide koostamisel ja kasutamisel. Erasmuse intensiivprojekt aitab kaasa osalevate ülikoolide õpetajahariduse õppekavade arengule ning rahvusvahelistumisele.

Tartu Ülikooli peahoone

Algab ülikooli uue arengukava koostamine

Ukraina lipp

Ülikooli Ukraina-teemaline teave

Ukraina üliõpilased Sviatoslav Baryshpol, Matvii Burchak, Andrii Stakhov ja Maria Nosko

„Mitte millimeetritki! See on meie maa!“