STARTER@Virumaa 2017: Juba septembris 2017 tuleb STARTER ka Ida-Virumaale!

Juba septembris 2017 tuleb STARTER ka Ida-Virumaale!

STARTER on gümnasistidele, kutse- ja kõrgharidusõppuritele suunatud äriideede arendusprogramm, kuhu on kaasatud ka ettevõtjad ning start- up maastikul kogenud mentorid. Programmi on planeeritud erinevaid töötubasid, üritusi ning kohtumisi, mis aitavad õppuritel oma äriideed läbi mõelda, arendada ja ellu viia.

STARTER@Virumaa2017 programmi korraldavad Eesti kaks suuremat ülikooli (Tallinna Tehnikaülikool ja Tartu Ülikool) ning kohapealseid tegevusi koordineerivad Ida-Virumaa kaks peamist kõrgharidusasutust (Tartu Ülikooli Narva kolledž ja Tallinna Tehnikaülikooli Virumaa kolledž). Kõik tegevused hakkavad toimuma paralleelselt Narvas TÜ Narva kolledžis ja Kohtla-Järvel TTÜ Virumaa kolledžis vastavalt õppurite jaotusele.

Programmi raames saavad õppurid kohtuda nii Ida-Virumaa kui ka teistes Eesti piirkondades läbiviidava STARTER programmi osalejatega ning jagada oma kogemusi Eesti suurimate linnade start- up’peritega.

Parimaid STARTER@Virumaa 2017 osalevaid meeskondi ootavad programmi lõpus suurepärased auhinnad, mille eesmärk on aidata jätkata STARTER programmis alustatud ettevõtlusteed ning äritegevust. STARTER@Virumaa 2017 koolitusprogramm kestab 2017. aasta septembrist detsembrini.

STARTER@Virumaa 2017 algab 15. septembril kell 14:00 suure inspiratsiooniüritusega Narva kolledžis. Inspiratsiooniüritusele oodatakse üle 100 osaleja, mentori, ülikoolide esindaja ning programmi võtmeisikuid.

STARTER@Virumaa 2017 programmi toetab EL Euroopa Sotsiaalfond.

Lisainfo ja registreerimine siin!

Denis Larchenko
STARTER@Virumaa 2017 Narva programmijuht Tel 740 1923 ; mob +372 5684 8487 Denis.Larchenko [ät] ut.ee