Ettevõtlusnädala üritused Tartu Ülikooli Narva Kolledžis

3.-9. oktoobrini toimuvad üle-eestiline ettevõtlusnädal, mille eesmärgiks on tõsta ühiskonna ettevõtlusteadlikkust ning arendada ettevõtjate teadmisi.

Narva ettevõtlusnädala üritused Tartu Ülikooli Narva Kolledžis:
Kolmapäeval, 5. oktoobril, algusega kell 14.00 toimu Narva kolledžis rahvamajanduse dotsendi Matti Raudjärve avalik loeng " Väljakutsed pärast majanduslangust".
Loeng toimub Narva kolledži õppehoones Kerese 14 auditooriumis 213.

Reedel, 7. oktoobril, algusega kell 9.45 toimub Narva Fookusseminar 2011 "Narva: piir ühendab". Narva Fookusseminar toimub Narva Kreenholmi territooriumil. Vajalik eelregistreerimine. Täpsem info: www.narva.ut.ee/narvaFS2011/.

Üle-eestilise ettevõtlusnädala kohta leiate rohkem informatsiooni koduleheküljelt: www.eas.ee/ettevotlusnadal

Täpsem informatsioon Narva kolledžis toimuvate ürituste kohta: Jaanus Villiko, tel 35 60608

Karjääriõpetuse tunnid toimuvad Narva Humanitaargumnaasiumis, Soldino Gümnaasiumis ja Narva Eesti Gümnaasiumis