Foto:
Tartu Ülikooli Narva kolledž

Pedagoogilisel konverentsil räägitakse mitmekeelsuse mõjust lapse arengule

Järjekorras 23. pedagoogiline konverents, mille teemaks on sellel aastal „Mitmekeelsus lapse arengus“ toimub 25. ja 26. augustil Tartu Ülikooli Narva kolledžis

Eesti sügispealinn Narva kutsub taas tähistama õppeaasta algust Tartu Ülikooli Narva kolledžis traditsioonilise pedagoogilise konverentsiga. Arutleme konverentsil esinejate ja töötubade läbiviijatega mitmekeelse lapse kasvatamise ja õpetamise omapärade üle ja otsime võimalusi, kuidas mitmes keeles kõnelevat ja õppivat last õppeprotsessis toetada. Kogume ja jagame algavaks kooliaastaks teadmisi ning inspiratsiooni.

Konverents on jagatud plenaarettekanneteks ja sektsioonideks. Sektsioonide teemad on „Alusharidus ja 1. kooliaste“, „Põhikooli 2. ja 3. kooliaste“ ja „Kutseharidus“.

Konverentsi kava

Konverentsi raames toimub juba traditsiooniliseks saanud posterettekannete konkurss, mis tänavu on täielikult veebipõhine. Konkurssi teemaks on „Lapse areng mitmekeelseks“.

Konverentsi saab kuulata kohapeal Narva kolledžis või veebis. Neil, kes soovivad konverentsi kuulata kohapeal, palume registreeruda hiljemalt 15. augustil. Neil, kes eelistavad jälgida konverensti veebis, palume registreeruda hiljemalt 22. augustil.

Registreeru konverentsile

Lisateavet saab lugeda konverentsi veebilehel.

Konverentsi toimumist rahastab Haridus- ja Teadusministeerium.

#teadus #ühiskonnale

Konverentsid

Ülevaade Narva kolledži konverentsidest.
12.07.2022
#õpetamine #teadus #ühiskonnale

Arendusprojektid

Ülevaade Narva kolledži arendusprojektidest.
12.07.2022
#ühiskonnale