Lahtiste tundide raames on võimalus kutsuda endale kooli TÜ Narva Kolledži õppejõude

Lugupeetud hariduselu edendajad!

Tartu Ülikooli Narva Kolledži õppejõud on valmis tulema Teie kooli ja läbi viima lahtiseid tunde gümnaasiumi astmes eesti, vene ja inglise keeles!

Lahtiste tundide raames on võimalus kutsuda endale kooli õppejõude järgmistel teemadel:

• English Literature (inglise keeles, õppejõud Niina Raud)
  • Klassikaaslane HEV vajadustega (Hariduslike erivajadustega) (vene keeles, õppejõud Jelena Ivanova)
  • Ühiskonnaõpetus (eesti keeles, õppejõud Aet Kiisla)
  • Fraseologismid (eesti keeles, õppejõud Sirje Annik)
  • Tugi õpilastele sotsiaalsete probleemide tekkimisel (vene keeles, õppejõud Tatjana Sile)
  • Kontrafaktiline ajalugu ehk mis siis, kui ajalugu oleks läinud teisiti? (eesti keeles, õppejõud Kaarel Vanamölder)

Kooli poolt ootame IKT (Info- ja kommunikatsiooni) vahenditega sisustatud klassiruumi, sh dataprojektor, arvuti, kõlarid, CD-mängija, tahvel.

Lahtiste tundide õppejõudude kutsumiseks tuleb eelnevalt registreeruda Narva Nõustamiskeskuses ja leppida kokku tunni läbiviimise kuupäevas ja ajas.

Palume edastada informatsiooni gümnaasiumiastme klassijuhatajatele ja aineõpetajatele!

Lugupidamisega,

Pille Lille