Kultuurielu

Lisaks õppetööle on kolledžihoone kujunenud oluliseks kultuuri- ja kogukonnakeskuseks. Arvukad ja mitmekülgsed üritused on mõeldud kõigile alates tudengitest kuni linnakodanikeni ning alati on oodatud ka lahked külalised.

Kolledži kunstigaleriis — ajaloolise Narva börsihoone restaureeritud keldris — toimuvad näitused. Oma töid on kolledžis esitlenud nii ilmakuulsad kunstnikud Ivi ja Jüri Arrak kui ka tuntud Narva kunstnikud Kuzja Zverev ja Igor Gordin.

Kolledži õppehoone on ka Narva Jazz Clubi koduks. Paar korda kuus saab kolledži fuajees kuulata tipptasemel džässmuusikat.

Kirjandusklubi korraldab kohtumisõhtuid eesti kirjanike, tõlkijate, kirjandusteadlaste ja kultuuri-uurijatega.

Suurejooneliselt tähistatakse kolledžis emakeelepäeva, kodanikupäeva ning mitmeid Tartu Ülikooli akadeemilisi tähtpäevi, nt õppeaasta algus ja lõpp ning rahvusülikooli aastapäev.

Narva Jazz Clubi kontsert

Narva Jazz Club

Narva Jazz Clubi kontserdid toimuvad kolledžis kaks korda kuus kolmapäeviti.
Näitus Narva kolledžis

Näitused kunstigaleriis

Tartu Ülikooli Narva kolledži õppehoone

Arhitektuuripärlist õppehoone

Kõige uuenduslikum õppehoone Euroopa idapiiril ja auhindadega tunnustatud arhitektuuripärl.
Raamatud (NC)

Kirjandusklubi